The School Bunny

LoafBunny

The School Bunny

Regular price $19.99
Unit price  per 

The School Bunny

The School Bunny is unique -- specifically designed for the young ones to enjoy. Recess? Check. Lunch break? Check. We specifically designed it to be nut-free, and check-off all of the school safety regulations so your kids can enjoy a great snack.

The School Bunny package includes:

  • 8 school-sized nut-free banana loaves
  • Ability to add muffins and cookies at a discounted price

 

*While the banana loaf Add-Ins are customizable, the muffins and cookies are standardized.

 

**While the banana loaves are nut-free, we cannot guarantee, nor assume any responsibility that they were made in a nut-free kitchen. We do everything in our power to ensure that the kitchen is sterilized prior to the preparation of The School Bunny loaves, however, limitations do exist. LoafBunny thanks you in advance.